Jízdní kola – Kola z webu

Naše firma se věnuje jízdním kolům více než 20 let, přirostla nám k srdci. Díky dlouholeté spolupráci s výrobci českých jízdních kol, můžeme nabídnout jedinečné ceny. Spolupracujeme také s našimi cyklistickými reprezentanty. Rádi Vám poradíme s výběrem kol, doplňků a všemi dotazy ohledně cyklistiky.

Nabízíme velký výběr horských, silničních, crossových, trekingových, městských, BMX a dětských kol, elektrokol, koloběžek a odrážedel. Dále máte možnost u nás zakoupit doplňky na kolo, cyklistické oblečení, komponenty a sportovní potřeby.

Prodejem jízdního kola to pro nás nekončí. Nabízíme odborný záruční a pozáruční servis, opravy jízdních kol.  U elektrokol také poskytujeme aktivaci, diagnostiku, nastavení a servis pohonných jednotek Shimano Steps, pohonů Bafang ( např. nahrání nového softwaru řídící jednotky ).

Nově od 1.11.2018 nabízíme na naší prodejně v Rokycanech kompletní SKI SERVIS – montáž a seřízení vázání, opravy skluznic, broušení a voskování lyží, snowboardů a běžek. Veškeré práce jsou prováděny na profesionálních strojích značky Montana.

Kontaktní informace:

Sídlo firmy/provozovny

IČO

45397708

Webové stránky

Virtuální prohlídka

Kontaktní osoba

Jaroslav Pliml

Fotografie

QR code