PARVA, s.r.o.

Jsme největší realitní kancelář s dlouholetou zkušeností působící v západočeském regionu. Nabízíme komplexní spektrum služeb pro rychlý, bezpečný a výhodný prodej, pronájem či koupi Vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti. Využijte našich znalostí trhu a profesionálního servisu. Dokážeme najít optimální řešení pro každého, proto neváhejte a obraťte se na náš sehraný a zkušený tým.

Ing. Pavel Šmíd
pavel.smid@parva.cz
tel.: 606 241 638

Pavel má mimořádné právní a daňové znalosti v oblasti realit a navíc je zkušeným certifikovaným odhadcem nemovitostí. Je jednatelem realitní kanceláře Parva.

Ing. Libor Neužil, MBA
libor.neuzil@parva.cz
tel. 602 104 491

Libor je specialistou na energetické štítky. Má dobrý přehled v oblasti realit a zároveň je spolehlivým partnerem pro jakékoliv jednání. Dříve působil ve vysokých manažerských funkcích v českých i zahraničních firmách.

Ing. Hana Pavlíčková
hana.palickova@parva.cz
tel. 725 876 535

Hana je zkušenou realitní makléřkou. Široký okruh jejích klientů svědčí o korektnosti, spolehlivosti a profesionalitě. Dlouhá léta působila jako manažerka regionální pobočky konkurenční realitní kanceláře. Nyní v Parvě nalezla kvalitní zázemí pro svou další práci.

 

Kontaktní informace:

Sídlo firmy/provozovny

IČO

26398231

DIČ

CZ26398231

Webové stránky

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Šmíd

Fotografie

QR code