Sady Schwarz Vranov s.r.o.

Společnost Sady Schwarz Vranov s r.o. obhospodařuje cca 50 ha ovocných sadů v režimu šetrného pěstování vůči přírodě (SISPO). Naším zájmem je pěstovat chutné a zdravé ovoce s minimálním použitím ochranných chemických látek. Ovoce a půda našich sadů prochází pravidelnou povinnou kontrolou na jejich kvality. Díky tomu jsou mezi našimi zákazníky školky, školy, ústavy, nemocnice a další zařízení.

V posledních letech se intenzivně věnujeme maloobchodu přímo v místě sídla firmy. Lidé k nám rádi přijedou, ochutnají, nechají si poradit a vyberou si pro sebe ty správná jablka. Sortiment ovoce (jablka, hrušky, švestky) rozšiřujeme o další české potraviny jako např. kmín, česnek, cibuli a mák.

Od září do března můžete využít služeb naší moštárny, která pro vás připravuje každý pátek (7:30-17:00) a sobotu (9:00-13:00) čerstvý jablečný mošt bez tepelného a chemického ošetření. V areálu našich sadů se nachází též Pěstitelská pálenice, kde si můžete nechat zpracovat vaše ovoce na kvalitní ovocné 50 % destiláty každoročně od srpna do května.

Pro dotazy a informace nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace:

IČO

61774103

DIČ

CZ61774103

Webové stránky

Kontaktní osoba

Richard Schwarz

Fotografie

QR code